12.9 C
Zilina
29. mája 2024

Degustačná večera v Château Gbeľany

Doprajte si večer pre seba v kaštieli, kde sa snúbi dobré jedlo, víno a hudba. Château Gbeľany vás pozýva vo štvrtok 30. mája na degustačnú večeru.

Degustačné menu pod taktovkou Richarda Svrčeka bude pozostávať celkovo z 6 degustačných chodov.
Tohtoročné degustačné večere budú nielen o kuchárskom umení tímu reštaurácie, ale aj o zapojení mladých talentov v spolupráci s hotelovou akadémiou v Žiline.
Práve mladí kuchári vám spolu s majstrami odborného výcviku Františkom Plavým a Monikou Kováčikovou odprezentujú dva z degustačných chodov, ktoré budú úplne v ich réžii.

Ak počasie dovolí, stretnutie bude o 17.00 hod. na nádvorí.

Celým večerom vás budú sprevádzať tóny príjemnej hudby.

Cena degustačnej večere je 94 €/osobu vrátane napárovaného vína a sprievodného programu.

KAŠTIEĽ POMÁHA
tento rok kaštieľ podporí dobrú vec. 5 € z ceny každej predanej vstupenky na túto degustačnú večeru bude venovaných na nákup nevyhnutných potrieb pre seniorov v Domove pokoja Žofie Bosniakovej v Tepličke nad Váhom.

Organizačné informácie:

– Podujatie sa v prípade priaznivého počasia uskutoční na nádvorí kaštieľa, v prípade nepriaznivého počasia v reštaurácii Belene.
– Degustačné menu nie je vhodné pre vegetariánov a vegánov
– Sedenie na degustačnej večeri je za spoločnými stolmi pre viacero osôb, zasadací poriadok je v réžii hotela.

-V prípade špeciálnych požiadaviek kontaktujte recepciu na tel čísle + 421 904 498 533 alebo e-mailom na reception@chateaugbelany.com
– Na podujatí sa budú zhotovovať fotografie a krátke videozáznamy pre marketingové účely Kaštieľ Gbeľany, s.r.o. (Château Gbeľany)

Podobné články

Video

Svetové dni tento týždeň

Chystá sa